В Україні дозволили примусово вилучати майно в умовах правового режиму воєнного стану

[ad_1]

В Україні дозволили примусово вилучати майно в умовах правового режиму воєнного стану

В Україні дозволили примусово вилучати майно в умовах правового режиму воєнного стану. Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому відповідний законопроект (№7605). За нього проголосували 278 народних депутатів.

Про це повідомив перший заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк в Telegram.

Законопроект спрямований на вдосконалення та оптимізацію процедури та механізму проведення примусового відчуження та вилучення майна в умовах правового режиму воєнного стану. Він покликай підвищити економічну безпеку, захист суверенітету, територіальну цілісність та недоторканність держави від агресії рф.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, ініціатива приймається з метою:

  • забезпечення екстреного реагування органами місцевої та центральної влади щодо збереження та використання підприємств оборонного значення в інтересах держави;
  • недопущення їх знищення або захоплення ворогом;
  • військовим адміністраціям на місцях надається право оперативного реагування та термінового внесення питань щодо підприємств оборонного значення недержавної форми власності до Ради національної безпеки і оборони України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту