У Луганській ОВА пояснили доцільність відступу ЗСУ від деяких позицій

[ad_1]

У Луганській ОВА пояснили доцільність відступу ЗСУ від деяких позицій

Українські війська відступають на тлі наступу москви на сході України. Але вони повернуться, і тоді настане переломний момент у битві за Донбас.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі телемарафону.

«З першого дня обстрілюються всі позиції наших військових, а ми вже четвертий місяць тримаємо лінію оборони. І зрозуміло, що зруйнована величезна кількість якихось наших оборонних будов… Зрозуміло, що наші потихеньку відходять на більш укріплені позиції… Зараз усі сили росіян кинуті сюди, а нам треба стримувати всю цю орду», — пояснив голова ОВА.

Але коли українська армія накопичить необхідну кількість сил, важке озброєння та іншу військову техніку від країн Заходу, то зможе перегрупуватися і дати відсіч російським окупантам у Луганській області та інших регіонах.

«Немає сенсу кидати у бій по одній одиниці техніки. Повірте, що від однієї чи двох гаубиць позиція не зміниться, але ми можемо їх просто втратити… Ніхто нікого не зливає. Щоб виграти війну, а не битву, ми іноді відступаємо та залишаємо населені пункти, але влітку все зміниться», — пояснив Гайдай.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту