Споживання електрики на максимумі, аварійну допомогу брали в двох країн ЄС

[ad_1]

Споживання електрики на максимумі, аварійну допомогу брали в двох країн ЄС

17 серпня споживання світла трималося на максимумі, хоч і не перевершило рекорд 16 серпня. Ситуацію напружило і те, що за минулу добу в аварійний ремонт виведено три енергоблоки на теплових електростанціях, натомість в роботу повернулись два. Щоб вистачило електроенергії з 19:00 до 22:00 Україна брала аварійну допомогу від енергосистеми Румунії та Польщі.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на «Укренерго.

Споживання вчора, 17 серпня, знову було максимальним за це літо, на 8% перевершивши показник минулої п’ятниці, 11 серпня. Але рекордним залишається 16 серпня.

Обсяг імпорту був недостатній для компенсації різниці між споживанням та виробництвом. «Укренерго» для забезпечення споживання вимушено застосувало аварійну допомогу з 19:00 до 22:00 з енергосистем Румунії та Польщі загальною потужністю 400 МВт щогодини.

Аварійна допомога — останній і найдорожчий захід подолання нестачі електроенергії в енергосистемі, який не вимагає обмеження споживачів.

Сьогодні здійснюється імпорт електроенергії зі Словаччини та Молдови в ранкові та вечірні години з максимальною потужністю в окремі години до 686 МВт. Експорт відсутній.

За добу зафіксовано ускладнення в роботі 2 повітряних ліній в Дніпропетровській та Тернопільській областях. Знеструмлення споживачів не було, лінії працюють.

Через бойові дії залишаються знеструмленими 413 населених пунктів. Відновлення живлення відбувається з дозволу військових та за безпекової ситуації.

Щоб допомогти державі на енергетичному фронті та уникнути відключень світла, ощадливо споживайте електроенергію:

  • вимкніть потужні електроприлади або користуйтеся ними по черзі;
  • переносьте користування електроприладами на ранкові або нічні години доби;
  • вимикайте світло, коли виходите з приміщення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту