Скільки строковиків з окупованого Криму воюють проти України

[ad_1]

Скільки строковиків з окупованого Криму воюють проти України

За орієнтовними підрахунками, рф залучила до війни проти України до 5 тисяч строковиків з окупованого Криму. Недосвідчених юнаків путін використовує, як «гарматне м’ясо».

Про це у Facebook повідомило представництво президента України в АР Крим.

«Переважна частина загиблих кримчан – люди віком 19-22 роки, тож можна зробити висновок, що принаймні частина з них були строковиками. Йдеться передусім про севастопольців. За орієнтовними підрахунками, до збройних сил рф, а відтак і до війни, залучено до 5 тисяч строковиків з окупованого Криму. Ймовірно, значна частина з них – громадяни України», – ідеться у повідомленні.

В представництві зазначили, що загибель жителів Криму у складі збройних сил рф не стала каталізатором суспільного невдоволення. Рідні загиблих чи «безвісти зниклих» висловлюють претензії військовому командуванню лише в особистих листуваннях, месенджерах чи постах у соцмережах. А формула «безвісти зниклий» дає змогу окупаційним адміністраціям економити на виплатах родичам загиблих військовослужбовців.

Крім того, місцеві лікарі обслуговують учасників війни проти України не лише в Криму, а й під час «відряджень» на тимчасово окуповані територіяі Донецької та Луганської областей.

Також в пердставництві розповіли, що окупаційна влада створює фейкову картинку підтримки кримськими татарами повномасштабної агресії рф. А насправді вони на стратегічному рівні намагаються максимально протидіяти деокупації півострова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту