Вперше в історії НАТО активує сили реагування для захисту Альянсу та відправляє до України ще більше зброї: подробиці


Вперше в історії НАТО активує сили реагування для захисту Альянсу та відправляє до України ще більше зброї: подробиці

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що НАТО буде допомогати Україні зброєю.

Про це повідомляє редакція 056.

«Ми бачимо риторику, повідомлення, які чітко вказують на те, що ціль – скинути демократично обраний уряд у Києві», – сказав Столтенберг. 

Він також повторив озвучену раніше позицію Пентагону про те, що Росія намагається повалити уряд у Києві, а військовослужбовці України великі молодці и дуже гарно стоять проти агресора.

Північноатлантичний альянс, через повномасштабне вторгнення РФ до України вперше в історії існування оборонного блоку «активізували оборонні плани», щоб підготуватись до «діапазону непередбачуваних ситуацій і захистити території Альянсу, включаючи стягнення додаткових сил реагування». Про це йдеться у спільній заяві НАТО за результатами віртуальної зустрічі у п’ятницю.

«І без розвідданих можна сказати, що президент Путін цього хоче, – відповів держсекретар. – Він чітко вказав, що хотів би поновити радянську імперію, а також встановити сферу інтересів над сусідніми країнами, які колись були частиною радянського блоку», – розповів державний секретар США Ентоні Блінкен.

Також держсекретар додав, що «Коли йдеться про загрозу поза кордонами України, є потужна сила, яка стоїть на його шляху – стаття 5 НАТО – напад на одного є нападом на всіх».

Президент України Володимир Зеленський 25 лютого 2022 року закликав російського президента Володимира Путіна до переговорів, на що із боку РФ відповіли так: «Путін готовий відправити до Мінська російську делегацію на переговори із Україною, куди можуть увійти представники адміністрації президента, МЗС та міноборони РФ».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту