Ситуація у Дніпрі та області контрольована: російська армія кордони не перейшла


Ситуація у Дніпрі та області контрольована: російська армія кордони не перейшла

Ситуація у Дніпрі і області станом на десяту вечора контральована. З 20:00 діє комендантська година.  Кордони Дніпропетровської області російська армія не перейшла.

Про це повідомляє редакція 056 з посиланням на  голову Дніпропетровської обласної ради Миколу Лукашука.

За словами голови Дніпропетровської обласної ради протягом цього часу порушників не виявлено, на вулицях міст нашої області – тиша і спокій. За це він подякував поліції і Нацгвардії, які цілодобово несуть службу. Без відпочинку. І вдячний громадянам, які усвідомлюють всю серйозність ситуації та залишаються вдома.

Близько 22 години закінчилася нарада з керівником нацполіції Дніпропетровщини Щадило А.А. – в кожному з семи районів області ситуація спокійна і контрольована.

Тисячі людей – в лавах територіальної оборони Дніпропетровщини. Сотні громадян приходять до військкоматів.

“Наші небайдужі українці хочуть миру, але взяли до рук зброю. Бо зараз так потрібно. Бо зараз вирішується наше майбутнє”, – додав Микола Лукашук. 

У регіоні обстановка за його словами, на мові військових – 4.5.0. Тобто – все спокійно. Робота всіх служб – в штатному режимі. Кордони Дніпропетровської області російська армія не перейшла. Ситуація контролюється, цілодобовий зв‘язок з мерами, громадами, службами, силовиками, військовими, силами ТРО.

“Добраніч, Дніпропетровщина. Добраніч, Україна. Нехай ця доба мине без втрат. Завтра буде новий день і нові перемоги. Слава Україні!”, – підсумував Микола Лукашук. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту