Україна вимагатиме додаткових перемовин щодо проведення Євробачення-2023

[ad_1]

Україна вимагатиме додаткових перемовин щодо проведення Євробачення-2023

Європейський мовний союз за підсумками проведеної всебічної оцінки та з урахуванням війни, що триває, заявив про неможливість проведення фінального конкурсу Євробачення-2023 в Україні в травні 2023 року. EBU почне переговори про його організацію у Великій Британії, представник якої посів друге місце слідом за українським гуртом «Калуш» на Євробаченні-2022.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на публікацію у Facebook міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.

«У відповідь на оприлюднену заяву Європейської мовної спілки щодо неможливості проведення Євробачення — 2023 в Україні, хочемо наголосити про наступне.

Україна не згодна з характером прийняття такого рішення – коли нас поставили перед фактом без обговорень можливостей інших варіантів. Та вважає, що має всі підстави на проведення подальших перемовин та знаходження спільного рішення, яке буде задовольняти всі сторони. Ми чесно виграли Євробачення — 2022 та виконали наразі всі умови в зазначені терміни щодо процесу погодження його проведення в Україні — надали відповіді та гарантії по безпекових нормах та можливі місця проведення конкурсу.

Проведення Євробачення — 2023 в Україні — це потужний сигнал для всього світу, що він підтримує Україну зараз. Ми будемо вимагати змінити це рішення, тому що вважаємо, що зможемо виконати всі взяті на себе зобов’язання, про що було неодноразово наголошено Європейській мовній спілці.

Тому ми вимагаємо додаткових перемовин щодо проведення Євробачення – 2023 в Україні», — написав він.

Україна вимагатиме додаткових перемовин щодо проведення Євробачення-2023, фото-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту