Багатіли на неіснуючих пацієнтах: на Дніпропетровщині судитимуть 13 лікарів

[ad_1]

Багатіли на неіснуючих пацієнтах: на Дніпропетровщині судитимуть 13 лікарів

На Дніпропетровщині директорка медзакладу, залучивши начальника управління, завідувачів відділень та лікарів, розробила схему незаконного заволодіння бюджетними коштами. Вони надавали медичні послуги неіснуючим пацієнтам.

Про це повідомили в пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що фігуранти вносили до відповідних баз інформацію про надання медичних послуг неіснуючим пацієнтам. Звіти про них надсилалися до Національної служби здоров’я України та були підставою для перерахування і виплати їм заробітної плати.

У ході проведеної судово-економічної експертизи було встановлено, що упродовж 2021-2022 років на рахунки медустанови безпідставно було перераховано близько 1 млн грн за фіктивних 623 пацієнтів.

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 13 працівників комунальної лікарні області.

Їм інкриміновано заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, створення та участь у злочинній організації, незаконне придбання, несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинені особами, які мають право доступу до неї (ч. 3, 4, 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209, ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 362 КК України).

За клопотанням прокурора судом накладено арешт на нерухоме майно обвинувачених.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, оперативний супровід — Управлінням стратегічних розслідувань області ДСР Національної поліції України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту