У Дніпрі завершено роботи з ліквідації наслідків атаки: ситуація в регіоні станом на вечір

[ad_1]

У Дніпрі завершено роботи з ліквідації наслідків атаки: ситуація в регіоні станом на вечір

Завершується чотириста двадцять дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Війська рф продовжують тероризувати Дніпропетровщину.

Про це повідомляє редакція 056.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів, що роботи з ліквідації наслідків нічної атаки у Дніпрі завершено. Щодо того, як минув сьогоднішній день – в районах області ворожих обстрілів не зафіксовано.

«Прошу всіх реагувати на сирени. Це важливо. Боротьба за державу триває. І триватиме стільки, скільки буде потрібно. Україна гідна того, щоб за неї битися.

У Дніпрі завершено роботи з ліквідації наслідків атаки: ситуація в регіоні станом на вечірУ Дніпрі завершено роботи з ліквідації наслідків атаки: ситуація в регіоні станом на вечірУ Дніпрі завершено роботи з ліквідації наслідків атаки: ситуація в регіоні станом на вечірУ Дніпрі завершено роботи з ліквідації наслідків атаки: ситуація в регіоні станом на вечірУ Дніпрі завершено роботи з ліквідації наслідків атаки: ситуація в регіоні станом на вечірУ Дніпрі завершено роботи з ліквідації наслідків атаки: ситуація в регіоні станом на вечір

На цих світлинах – будинок, в якому ще вчора вирувало життя. Тут будували плани на майбутнє, виховували малечу. росіяни чомусь вирішили, що мають право це життя зламати. Цей злочин, як і тисячі інших, окупантам ніхто й ніколи не пробачить. Зло буде покарано. За все, що вчинила армія країни-агресора, прийде час розплати. Від відповідальності нелюдям не сховатися», — написав Лукашук. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту