Наслідки ворожого обстрілу Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на вечір


Наслідки ворожого обстрілу Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на вечір

Завершується сто дев’ятнадцята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір.

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що внаслідок нічного обстрілу Великої Костромки в населеному пункті зафіксовано численні пошкодження одразу декількох будівель, серед яких – ліцей, сільська рада, центр культури та дозвілля, декілька крамниць. Також пошкоджено гаражі та одну легкову автівку. Головне, що ніхто з людей не постраждав.

Протягом дня ворожих обстрілів територій Криворізького району не зафіксовано. Тихо було і у всіх інших громадах Дніпропетровщини.

Микола Лукашук повідомив, що нині наша область є лідером за кількістю внутрішньо переміщених осіб: наразі в нас проживає майже 271 тисяча переселенців. Громади разом з обласною владою надають біженцям всебічну підтримку та допомогу.

“Обов’язково переможемо ворога. Потім відбудуємо все, що знищили російські окупанти. Україна була, є і завжди буде незламною. Тихого вечора, Дніпропетровщино”, – підсумував Микола Лукашук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *