Аварійні відключення світла: у Дніпрі на три дні призупинили роботу електротранспорту


Аварійні відключення світла: у Дніпрі на три дні призупинили роботу електротранспорту

Внаслідок російських ракетних та дронових атак пошкоджені електростанції (генеруючі потужності) та високовольтна мережа. Остання атака росіян 14 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком енергоблокам теплових електростанцій. Виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання. 23 січня в Дніпрі та області діють аварійні відключення світла. Через це зазнала змін робота електротранспорту в Дніпрі. 

Про це повідомляє редакція 056 з посиланням на департамент транспорту та транспортної інфраструктри Дніпровської міської ради. 

В НЕК Укренерго повідомляли, що до всіх обленерго доведені ліміти споживання на всю добу. Нагадуємо, кожний обленерго у своєму регіоні складає графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні доведеного ліміту. Вже зранку 23 січня ліміти були перевищені у п’яти областях: Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Волинській та Львівській, де застосовали аварійні відключення, які можливі також в інших областях.

У Дніпрі примусово зупинено роботу маршрутів електротраспорту до 26 січня включно.

Міська влада докладає усіх зусиль щодо діалогу з енергетичними компаніями та приватними перевізниками для посилення автобусних маршрутів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту