На "Дніпро-Арені" знову проводять матчі УПЛ

[ad_1]

Повернення на «Дніпро-Арену» спортклубівці відзначили перемогою у спарингу з «Олександрією». Перші півгодини гри пройшли за рівної боротьби, еле згодом дніпряни стали активнішими та перемогли суперника з рахунком 3:1.

Про це повідомляє сайт 056.

Дніпряни зіграли на домашньому стадіоні 10 вересня, вперше майже за два роки. Адже матчі на стадіоні не проводилися з початку повномасштабної війни.

Грі не завадила тривога, яка почалась на 10-й хвилині. Тоді на матчі була вимушена перерва. Після відбою футболісти повернулись на поле.

Наступний на гра пройде на «Дніпро-Арені» у неділю, 17 вересня. Спортклубівці прийматимуть «Колос». Початок о 15:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію