Стабілізаційні та аварійні відключення електроенергії: графіки на 29 грудня в Дніпрі та області

[ad_1]

Стабілізаційні та аварійні відключення електроенергії: графіки на 29 грудня в Дніпрі та області

Після десятої масової ракетної атаки по критичній інфраструктурі України, по території всієї країни було запроваджено аварійні відключення світла. Наразі в Дніпрі та області повернулися до стабілізаційних відключень електроенергії. Але не забуваємо про заощадження: ситуація в енергосистемі залишається складною. Вимкніть зайве. Допомагаємо енергетикам та країні разом. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Поточна ситуація на Дніпропетровщині дозволяє повернутися до графіків стабілізаційних відключень, які розміщені на сайті.

До уваги мешканців, що проживають в місті Дніпро: Чечеловський, Новокодацький р-ни, відсутність електропостачання пов’язана з аварійним відключенням у мережі. Орієнтовний час відновлення електропостачання о 00:00.

ДТЕК Дніпровські Електромережі працює над усуненням пошкодження обладнання. В компанії просять поставитись з розумінням. Також вони просять всіх клієнтів максимально знизити споживання електроенергії, а бізнес-клієнтів свідомо ставитися до вимог скорочення споживання електроенергії та обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Ситуація в енергосистемі досі складна, тому просимо жителів Дніпра та області дотримуватись цих порад, щоб зменшити кількість аварій, коли буде відновлено електропостачання.

Голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький розповів в ефірі національного телемарафону про наслідки сьогоднішньої терористичної атаки для енергосистеми України. Після десятої масованої ракетної атаки енергосистема відновлюється в плановому режимі — ворогу не вдалося досягти тих цілей, які він очевидно перед собою ставив, погасити нашу енергосистему не вдалося. 

На цей момент значна частина генеруючих потужностей в системі відновлена, але є значні пошкодження мережі та деяких електростанцій. Вони пов’язані з тим, що це була не одна ракетна атака, а по суті серія атак. Все почалося вночі з серії атаки дронами, потім була масована ракетна атака, і потім ще декілька атак системами С-300 по Харківщині та Миколаївщині. Тобто ворог намагався стріляти сьогодні всім, що має, але глобальної цілі не досяг. Система працює.

На жаль, через значні мережеві пошкодження Укренерго складно доставляти електроенергію на Харківщині, Київщині, Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, Львівщині. Ремонтні бригади «Укренерго» працюють над відновленням мереж постійно, в тому числі й зараз. 

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту