На Дніпропетровщині оголошено відбій енергетичної тривоги, - ДТЕК

[ad_1]

На Дніпропетровщині оголошено відбій енергетичної тривоги, - ДТЕК

Внаслідок масованих ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі в західних і центральних областях України була оголошена енергетична тривога. І вчора, 25 жовтня на Дніпропетровщині були ведені стабілізаційні відключення світла. Але вже 26 жовтня потреба в цьому зникла.

Про це повідомляє редакція 056 з посиланням на ДТЕК Дніпровські електромережі.

НЕК Укренерго нарешті дали відміну, тож усі відключення поки скасовані. 

ДТЕК Дніпровські електромережі повернув світло всім споживачам, до яких застосовувались стабілізаційні відключення світла за розпорядженням НЕК Укренерго з 09.01 до 21:52 25 жовтня. Усі домівки в Дніпропетровській області зі світлом. 

Ситуація в енергосистемі лишається складною. В компанії закликають всіх мешканців регіону споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00.

Бізнес-клієнтів в компанії просять обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. 

В ДТЕК також нагадали, що у разі застосування за розпорядженням НЕК Укренерго стабілізаційних відключень, компанія робить все можливе, щоб вони відбувались для кожного клієнта не більше, ніж 4 години. Можлива похибка в межах 30-40хв необхідних для пепепідключення між групами. Однак воно може повторитись протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень. 

Список населених пунктів та графік відключення компанія оперативно публікує на сайті та у соцмережах ДТЕК Дніпровські електромережі. Слідкуйте за оновленнями.

В компанії зазначають, що також трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перенавантаження, пошкодження сторонніми особами, тощо), через які споживачі можуть бути без світла. 

Якщо у вас після відключення за графіком не з’явилось світло в межах 4-4,30 годин – в компанії просять повідомляти про це через канали комунікації: Viber або Telegram бот, через сторінки в соцмережах Facebook.

«Ми зробимо все необхідне, щоб оперативно усунути аварію та повернути вам світло. Бережіть себе та рідних! Віримо в перемогу!», — додали у ДТЕК Дніпровські електромережі. 

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту