Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день

[ad_1]

11 листопада 2022 року – історичний день. ЗСУ пишуть сучасну історію і сьогодні вони повернули Херсон. Станом на зараз, наші оборонці вже на підступах до міста. Але спеціальні підрозділи вже у місті і їх подальших рух уповільнюють місцеві мешканці, які бажають їх обійняти. Вся Україна радіє і вже вибухнула мемами на цю подію. 

Редакція пропонує ознайомитись з найпопулярнішим у мережі. 

Меми почали з’являтися ще після масштабного контрнаступу ЗСУ на півночі Херсонщини, користувачі навіть наклали кавун на карту звільнених територій.

Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-1

Українці сміюються крізь сльози, бо розуміють, що кожна перемога дається нелегко. Говоримо про Херсонщину — думаємо про кавуни, які давно стали символом області. Але це далеко не єдина гордість регіону.

Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-2

Не варто забувати і про роботу ЗСУ та партизанів, які заплатили величезну ціну за повернення незалежності на рідні землі.

Як зазначив президент України Володимир Зеленський, що наша країна завжди повертає своє і прийде до всіх своїх людей». 

«Херсонці чекали, ніколи не відмовлялись від України. Надія на Україну завжди виправдовується – і Україна завжди повертає своє», — зауважив Володимир Зеленський.

Поки ще місто не повністю очищене від ворожої присутності – самі херсонці вже прибирають з вулиць та будівель російську символіку і будь-які сліди перебування окупантів у Херсоні.

А українські компанії змагаються у тому, хто перший відновить свою роботу в регіоні. 

Кожний українець вдячний кожному воїну і кожному підрозділу Сил оборони, які забезпечують зараз проведення цієї наступальної операції на півдні.

Подяка має бути кожному – від рядових до генералів: Збройні Сили, розвідка, СБУ, Нацгвардія – усі, хто наближав сьогоднішній день для Херсонщини.

Користувачі соціальних мереж не забули про нещодавній злам Instagram Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. 

Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-5

Війська рф звісно не визнають, що відступили і втекли. Для них це перегрупування і в цей час хизуються, що не втратили особовий склад та техніку. Українці вже зобразили «героїчний» відступ. 

Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-6

Червоні очі сьогодні у всієї країни та сльози радості. 11 вересня запах кавуна у повітрі. 

Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-7

В історичний день всі українці тільки і говорять про Херсон. Кожен має розуміти якою ціною це зроблено. Після радості, нас ще чекає фіксація злочинів у місті. 

Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-8

Тепер про серйозні новини. Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Telegram повідомив, що зібрано на перший морський дрон. Він матиме назву Херсон.

Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-9

Поки ми радіємо, не слід забувати про підступність ворога. Зокрема в ОК «Південь» закликають херсонців бути уважними, бо можуть діяти диверсанти і є багато «сюрпризів». 

Треба всім не втрачати пильності, наголосила начальниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталя Гуменюк і додала, що без «несподіванок» для ЗСУ окупанти просто так не пішли б з правобережжя Херсона.

Йдеться про мінування великих ділянок місцевості, доріг, об’єктів критичної інфраструктури й інших об’єктів соціального забезпечення, де люди можуть шукати покращення тих побутових умов, які окупанти цілеспрямовано погіршували протягом останніх днів, переконуючи їх евакуюватись.

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту