Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко звільнений з посади: указ президента


Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко звільнений з посади: указ президента

24 січня звільнено з посади п’ятьох голів ОВА в Україні. Серед них голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. Відповідний документ оприлюднений на сайті глави держави, передає редакція 056. 

Раніше міністр кабінету міністрів Немчінов повідомив, що кабмін підтримав проєкт указу президента України про звільнення голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченкаповідомив.

“Звільнити РЕЗНІЧЕНКА Валентина Михайловича з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою”, – мовиться в указі.

Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко звільнений з посади: указ президента, фото-1

За повідомленням, погодили звільнення п’ятьох голів ОВА: Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Сумської та Херсонської.

Нагадаємо, що спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила кримінальне провадження після журналістського розслідування щодо фітнес-тренерки з Дніпра Яни Хланти. Як йдеться у розслідуванні програми “Схеми”, фірмі цієї жінки, яку пов’язують з керівником Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентином Резніченком, з бюджету виділили 1,5 млрд грн на відбудову доріг в області.

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) 26 грудня провели серію обшуків у Дніпрі у фігурантів кримінальної справи, пов’язаної із “Великим будівництвом”, серед яких – голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту