50 млн євро від ЄС, "золото" в Гаазі, ситуація на тимчасово окупованих територіях: важливі події 17 квітня

[ad_1]

50 млн євро від ЄС, "золото" в Гаазі, ситуація на тимчасово окупованих територіях: важливі події 17 квітня

Завершується п’ятдесят третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.​​ Основні події доби розкаже редакція. 

Перші перемоги українців у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри нескорених» (Invictus Games) у Гаазі. Золоту медаль здобув ветеран Нацгвардії Родіон Сітдіков. Артем Лукашук та Іван Герецун здобули «срібло» й «бронзу». 

За даними Генштабу ЗСУ, на окремих тимчасово зайнятих окупантами територіях продовжується підготовка до проведення незаконного референдуму із проголошення так званої «херсонської народної республіки». Для фальсифікації його результатів планується використати персональні дані жителів регіону, які збирають окупанти під час видачі так званої «гуманітарної допомоги». Серед мешканців також поширюється інформація, що після оголошення результатів псевдореферендуму розпочнеться їх «мобілізація» до лав збройних сил російської федерації.

Європейський Союз виділив ще 50 мільйонів євро на надання гуманітарної допомоги для найбільш вразливих верств населення в усіх регіонах України. А президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що шостий пакет санкцій ЄС може включати обмежувальні заходи щодо «Сбербанку» Росії, а також механізм нафтового ембарго проти рф, — повідомляє МЗС. 

17 квітня не відкривали гуманітарні коридори: не вдалось домовитися з окупантами про припинення вогню на маршрутах евакуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту