Драма, автогол, два вилучення та прощання з Лігою конференцій: чим завершилась гра Дніпро-1 з Спартак Трнава

[ad_1]

У четвер, 31 серпня, команда «Дніпро-1» зіграла проти словацького клубу «Спартак» Трнава в матчі-відповіді раунду плейоф кваліфікації Ліги конференцій сезону-2023/24. Матч, як і онлайн-трансляція СК Дніпро-1 – Спартак Трнава, стартував о 21:00 за київським часом.

Редакція 056 розкаже про результати матчу.

Тиждень тому українська команда на характері вирвала важливу виїзну нічию. Дніпро-1 майже весь матч грав у меншості, а завершував поєдинок взагалі удев’ятьох. За таких обставин рахунок 1:1 залишав віце-чемпіону України хороші шанси на єврокубкову осінь бодай у Лізі конференцій. Як відомо, СК Дніпро-1 стартував у Лізі чемпіонів, але поступився Панатінаїкосу, після чого вилетів від Славії у Лізі Європи.

Цього разу СК Дніпро-1 у Кошице програв Спартаку з Трнави у матчі-відповіді плей-оф кваліфікації Ліги конференцій – 1:2.

Вже на 3-й хвилині зустрічі Ерік Деніел вивів словацьку команду вперед. Дніпро-1 відігрався після перерви завдяки автоголу захисника Спартака Ніколаса Горосіто.

Більше за основний час зустрічі команди голів не забивали – 1:1. Нагадаємо, перший поєдинок також завершився з рахунком 1:1.

Гра перейшла до екстра-таймів. На 99-й хвилині українська команда залишилася у меншості – угорський арбітр Балаж Берке вилучив Руслана Бабенка після перегляду VAR.

На початку другого тайму Спартак повів у рахунку зусиллями Мартіна Буката, а на 108-й хвилині Дніпро-1 залишився вдев’ятьох. Другу жовту картку отримав Олег Горін. Зазначимо, захисник вийшов на заміну на 101-й хвилині. Відігратися вдруге українській команді не вдалося.

Таким чином, Дніпро-1 завершує єврокубкову кампанію. Віце-чемпіон України спершу програв Панатінаїкосу у кваліфікації Ліги чемпіонів, потім поступився празькій Славії у відборі Ліги Європи, а тепер не зміг пройти Спартак.

Також кваліфікацію Ліги конференцій не подолало Динамо, яке двічі програло Бешикташу (2:3, 0:1).