"Дніпро-1" уперше в історії виграв у "Шахтаря" і лідирує в УПЛ, - ФОТО

[ad_1]

19 листопада у 14-му турі УПЛ у домашньому матчі в Ужгороді СК  «Дніпро-1» здобув гольову перемогу над «Шахтарем» (2:1). Цим поєдинком клуб зміцнив лідерство у чемпіонаті, повідомляє редакція 056.

У цьому матчі голи забивали головні зірки обох команд. Рахунок відкрили гості: Михайло Мудрик на 17-й хвилині пробив через штрафний майданчик після сольного проходу.

Олександр Піхальонок за чотири хвилини, уклавши на землю донецького голкіпера Анатолія Трубіна, відновив рівновагу після елегантної комбінації дніпрян, у яку входив пас п’ятою, що його виконав у штрафній Артем Довбик.

Той самий Довбик уже після перерви записав на свій рахунок гол, який став 50 для футболіста і переможним для «Дніпра-1». Він пробив його з-за штрафної з лівої ноги у ближній кут воріт «гірників». Форвард дніпрян із 10 голами очолив список бомбардирів УПЛ.

«Дніпро-1», зігравши на один матч більше, набрав 35 очок і тепер на вісім пунктів випереджає «Шахтар», який іде другим. Клуб із Дніпра у 13 матчах здобув 11 перемог і двічі задовольнявся нічиєю.

Дніпряни вже більше ніж рік не програють в УПЛ: востаннє це сталося 24 жовтня 2021 року в поєдинку з «Динамо». Наразі «Дніпро-1» довів свою рекордну серію без поразок до 19 матчів.

«Шахтар», зі свого боку, перервав свою серію – команда не програвала 26 матчів поспіль.

Окрім того, поразка стала для Ігора Йовічевича дебютною у внутрішній першості на посаді головного тренера «гірників». Матч був принциповим ще й у цьому вимірі: у «Дніпрі-1» улітку не збиралися відпускати Йовічевича в «Шахтар» і висловлювали публічне невдоволення тим, що він очолив «гірників».

Перемога над «Шахтарем» стала для «Дніпра-1», створеного у 2017 році, першою в історії протистоянь між командами. До цього дніпряни програли донецькому клубу шість матчів поспіль, п’ять із яких у межах чемпіонату України, із загальною різницею м’ячів 2:13.

"Дніпро-1" уперше в історії виграв у "Шахтаря" і лідирує в УПЛ, - ФОТО, фото-1

Головний тренер СК «Дніпро-1» Олександр Кучер підбиваючи підсумки переможного матчу проти донецького «Шахтаря» зазначив, що була цікава гра: «Готувалися ми до цього матчу, адже усі розуміли, що, як казали, це матч першого кола. Могло бути по-різному. Протистояли команди, які люблять грати у футбол, і усі хотіли показати хорошу гру, плюс турнірне становище говорило само за себе, тому матч звичайно був принциповий. Було багато моментів, напруга була. Спочатку ми пропустили. Так, скажу, що Мудрику треба багато уваги приділяти, адже він з середини поля протягнув і забив гол. Але хлопці – молодці! Вони не розвалилися після пропущеного голу, а грали так, як ми і домовлялися. Відновили рівновагу, могли ще забивати у першому таймі, коли ми добре зіграли при стандартах, а фарт був на боці «Шахтаря». Проте зуміли забити у другому таймі і гра була під нашим контролем, оскільки «Шахтар» не завдав нам особливих проблем. При цьому гірники – хороша команда, ми добре позиційно зіграли, не стали впадати у штрафний майданчик. Хлопці – молодці і я їм дуже дякую. Дуже важка і дуже потрібна для нас перемога була, звісно, рухаючись від турнірного становища».

«Дніпро-1» – «Шахтар» 2:1

Голи: Мудрик, 17 (0:1), Піхальонок, 21 (1:1), Довбик, 53 (2:1)

Нагадаємо, що змагання української Прем’єр-ліги сезону 2021/2022 через повномасштабне вторгнення РФ в Україну завершили достроково, турнірну таблицю ліги сезону 2021/2022 зафіксували станом на 24 лютого 2022 року. Перше місце залишилося за «Шахтарем», «Динамо» фінішувало другим, на третьому місці – «Дніпро-1».