Основні переваги обслуговування програми БАС

Компанія спеціалізується на програмах про автоматизацію бізнесу, пропонуя обслуговування BAS. Це відмінна можливість для підприємств будь-якого напрямку зробити так, щоб управління було можливо в одній єдиній системі. Часто деякі вважають, що досить встановити лише бухгалтерську програму, але насправді це нормальний варіант тільки для невеликих підприємств. Програма БАС відрізняється цілим рядом переваг, вона дозволяє координувати роботу всього підприємства, але важливо подбати про якісне обслуговування.

Переваги застосування системи БАС

Найкраще купувати комбінації програм BAS, це може бути Bas бухгалтерія та управління торгівлею, Бухгалтерія і склад, це може бути комплексний продукт, який дозволяє повністю управляти всім підприємствам. Одна програма буде інтегруватися в іншу, таким чином у вас все буде під контролем. Однак який тип програми BAS вибрати кожен вирішує сам, в залежності від діяльності підприємства. Не варто довіряти цей процес лише одному системному адміністратору, який не буде знати всіх принципів роботи бізнесу, не буде Компетентний в управлінні персоналом. Важливо, щоб при покупці продукту були задіяні всі сфери, і були визначені важливі течії.

Найкраще довіряти управління системою справжнім професіоналам, які пропонують якісну програму, і ви зможете повноцінно нею управляти, не боячись, що дані можуть бути загублені. Також дуже важливо обслуговування даних програм, найкраще довіряти це професійній компанії, яка допоможе вам в різних ситуаціях.

Особливі нюанси обслуговування програми

Важлива постійна підтримка, це може бути телефон, електронна пошта, тобто підтримка повинна бути всебічною. По телефону зручно вирішувати питання з налаштуванням, по веденню типових операцій, по оновленню програми. В електронній пошті також зручно посилати певні скріншоти з приводу виниклих помилок. Часто обслуговування відбувається за рахунок віддаленого доступу, консультанти таким чином зможуть здійснювати будь-які зміни всередині програми. Також можлива консультація в офісі замовника в певних ситуаціях.

Якщо це типова конфігурація бази, вартість програм BAS відома давно, вона буде оновлена без проблем, це буде відбуватися за передплатою, а от не типові конфігурації вимагають особливого підходу, обходяться досить дорого, і обслуговуються за особливою програмою. Кожен може звернутися в компанію, Ви забезпечуєте себе будь-якими рішеннями складних питань щодо автоматизації підприємства. Вам запропонують особливий алгоритм доопрацювань, при цьому забезпечать доступну вартість. Ви будете знати, що з вашою програмою будуть працювати справжні професіонали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту