Ракетний удар по Дніпру: ліквідація наслідків ворожого удару

[ad_1]

Ракетний удар по Дніпру: ліквідація наслідків ворожого удару

Ворог влучив в одне з підприємств Дніпра під час атаки. О 4.20 стався приліт по одному з підприємств Дніпра. Спалахнула пожежа. Внаслідок атаки поранення отримали дві людини. Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук показав як сьогодні виглядає один зі спортивних обʼєктів Дніпра, а в міській раді ліквідують наслідки у приватному секторі, передає редакція 056.

Комунальні служби Дніпра відновлюватимуть будинки, які постраждали від ракетної атаки російських терористів на ранок 15 серпня.

«Продовжуємо обстежувати житлові будинки, які прилягають до місця «прильоту». У них руйнування незначні. На зараз у двох будинках зафіксували чотири вибиті вікна. Нині ж там продовжуємо обстежувати і покрівлі. В одному з будинків виявили тріщини дерев’яних конструкцій, які плануємо оперативно ліквідувати. Вікна теж плануємо встановити упродовж тижня», — прокоментував директор департаменту житлового господарства міської ради Владислав Грицай.

За словами директора департаменту з питань самоорганізації населення міської ради Святослава Ткаченка, нині відома інформація і щодо пошкодження багатоквартирних будинків ОСББ/ЖБК: «Мешканці або голови правління можуть повідомити про пошкодження на єдину гарчу лінію міської ради. Заявки опрацьовуватимуться, і пошкодження ліквідовуватимемо найближчим часом. На зараз відомо про 4 вибиті балконні вікна та 5 пошкоджених квартирних».Після ракетної атаки окупантів тут побитий фасад, вікна та двері, пошкоджена внутрішня стіна. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що цілю ворога став об’єкт, де тренувалися наші діти, займалися спортом мешканці міста та області, проводилися змагання. 

«Країна терорист має на меті залякати та зневірити український народ. Кожна масована ракетна атака спрямована на те, аби посіяти паніку серед мирного населення. 

Але такого не станеться. Українці будуть захищати свій дім, свою землю та рідних. 

Наша сила — у єдності.

Переможемо і все відбудуємо!», — підсумував Микола Лукашук. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту