Українська Буча – пекло на землі

[ad_1]

Буча – свідок звірства та геноциду російських загарбників. росія показала своє потворне, звірине нутро – вбивці беззахисних, ґвалтівники дітей, кати мирних беззбройних жителів, мародери…

Буча — це не виняток. Це просто вони не встигли за собою прибратися. російські потвори прийшли на українську землю, щоб грабувати, знущатися з цивільних, ці виродки з перших днів війни почали добивати поранених, і не тільки українських, добивали своїх, а награбоване привласнювали (грабь награбленое). Те, про що ми бачили, про що говорили від початку – побачив увесь світ.

Буча, Ірпінь, Гостомель, Маріуполь, Тростянець — список українських міст, які в очах усього світу асоціюються з жахіттями російської загарбницької війни стає дедалі довшим. Вбиті пострілом у потилицю чоловіки зі зв’язаними руками, жінки, яких застрелили лише за те, що вони наважилися вилізти з підвалу, розбомблені школи і дитячі садки — вбивства цивільних без розбору видаються характерною рисою війни, яку росіяни ведуть проти українців. Соціальні мережі переповнює потік фото- і відеоматеріалів зі звільнених міст, а також розповідей українців, які стали свідками злочинів.

Українська Буча – пекло на землі, фото-1

Не пройшло це безслідно і для росіян. Для пересічних росіян, які свято вірять пропаганді свого ТВ, брехливим і цинічним словам свого президента, що «гибель мирных жителей в украинской Буче — фейк», мо рф та представникам військових частин, які переконують матерів у тому, що їх діти виявили бажання «прийняти участь у спецоперації на Україні» і скоро повернуться…. Батьки перестають вірити у нав’язуючи владою брехню і все частіше штурмують військомати та військові частини росії, щоб з’ясувати де їх сини.

Черговим доказом «прозрівання» стало маленьке розслідування представників Костромської обласної думи. Адже однією з військових частин зс рф, що звинувачуються у злочинах вчинених в Бучі були військовослужбовці 331-го парашутно-десантного полку з Костроми.

Думаю, костромчани не очікували такого результату, але те, що вони з’ясували у військовослужбовців які повернулися з України і саме з Бучі, шокувало їх самих. І більше того, на офіційному сайті Костромської обласної думи з’явилася відповідна рубрика під назвою «Кто понесет ответственность за трагедию в Буче».

Українська Буча – пекло на землі, фото-2

Якщо подібне з’являється на російських сайтах, то це свідчення того, що окремі росіяни починають розуміти ціну «спецоперації на Україні» та істинну ідеологію, яку нав’язує кремль заради втіхи та геополітичних амбіцій кучки старих дідуганів.

Українська Буча – пекло на землі, фото-3

Видно, що у самих росіян не вкладається в голові, як молоді хлопці у яких є сім’ї, жінки, діти, батьки брати, сестри… можуть чинити подібні звірства, знущатися над беззбройними, над маленькими дітьми… Хто їх народив, хто їх виховував і хто зробив з них тих демонів, які на землі творять пекло.

Розплата чекає кожного російського ката. І над кожним російським злочинцем буде справедливий, міжнародний суд.

Наразі, у Гаазі планується міжнародна координаційна зустріч щодо розслідування скоєних в Україні воєнних злочинів та злочинів проти людяності. 

[ad_2]

Источник: 056.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту