Як обрати найкращу букмекерську контору?

Це питання часто задають не тільки новачки, але й досвідчені беттори. Задача знайти надійну букмекерську контору https://top10ua.com/uk/bookmakers/reliable-bookmakers/ може бути нелегко, особливо для новачків. Виділимо загальні критерії, за якими можна оцінити компетентність букмекерської контори.

Юридичний статус

Онлайн-ресурси, які пропонують азартні послуги з укладання парі на спортивні події, повинні мати ліцензію на організацію та проведення азартних ігор у букмекерських конторах. А доменне ім’я сайту як ще одного місця букмекерської діяльності БК має бути зазначено в ліцензії. Сайти неліцензованих букмекерських компаній знаходяться поза законом і не гарантують, що інтереси клієнтів будуть захищені. Це стосується можливих занижених коефіцієнтів, труднощів з виплатами, а також недотримання заходів безпеки при зберіганні особистої інформації користувачів.

Лінія ставок і покриття подій

Навряд чи гравця зацікавить контора, яка пропонує ставки лише на кілька різновидів спорту. Лінія букмекерської контори повинна бути широкою – не менше 15-20 видів спорту для ставок. Поважаючі себе букмекери додають в лінію не тільки топові події, але і непопулярні, регіональні, місцеві події. Букмекерська контора також повинна пропонувати багатий спред.

Коефіцієнти

Відомо, що БК отримують дохід від укладення парі з клієнтами, накладаючи маржу на розмір ставки. Чим нижче маржа, тим вище коефіцієнти в БК. Тобто, зробивши ставку з високим коефіцієнтом, учасник в результаті забере більший виграш. Рівень коефіцієнтів часто відіграє вирішальну роль при виборі букмекерської контори для ставок на спорт.

Ставки в прямому ефірі

Робити ставку можна не тільки до початку матчу (прематч), але і під час його проведення (лайв). Для зручності букмекери пропонують ставки в прямому ефірі з відеотрансляцією. При грі онлайн важливо мати прямі трансляції та якісний матч-центр зі статистикою. Ставки в лайві також повинні бути різноманітними, а маржа не дуже високою. Любителі ставок під час того чи іншого матчу можуть вибрати БК, в якій немає затримок з прийняттям купона в режимі live.

Бонуси та акції

Будь-яка надійна букмекерська контора має вітальний бонус при реєстрації. Зазвичай це фіксована сума на бонусний рахунок або відсоток від першого депозиту. Чим більше акцій і бонусів, тим вище рівень букмекерської контори. Перевагою вважається, якщо в закладі є програма лояльності – тоді гравець буде отримувати бонуси за прояв активності на сайті букмекерської контори. Фрібети і бонусні кредити – важливі інструменти при виборі букмекерської контори, за допомогою яких новачкам буде простіше розібратися в беттінгу і не витратити свій початковий депозит даремно. Існують навіть БК, які пропонують безумовні бонуси, що не вимагають відіграшу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту