Стрічки для першокласників

Сьогодні купити стрічки для першокласників можна у звичайному магазині або онлайн, причому другий варіант є більш простим, зручним та вигідним. Святкові стрічки – атрибутика, що вже стала класичною. Зазвичай їх замовляють не поштучно, а оптом для класу або відразу всієї паралелі.

Стрічка першокласника може мати різні дизайни, кольори, йти з універсальними чи іменними написами. Хтось замовляє для різних класів одну модель, інші батьківські комітети вирішують брати різні або навіть вибирати цікаві варіанти для хлопчиків та дівчаток окремо. Вибір ринку представлений широкий, так що ви можете зупинятися на будь-якому рішенні.

Стрічки для першокласників

Стрічка першокласника-придбати чи ні?

Похід у перший клас – це завжди яскрава, особлива подія, незабутнє свято. Інші роки можуть пролетіти на автоматі, але вперше на лінійці у школі – це серйозно. Тому адміністрація навчального закладу батьки приділяють увагу підбору атрибутики, хочуть створювати у дітей відчуття свята.

Важлива кожна деталь. Така дрібниця, як стрічка першокласника, створює настрій, формує дух причетності, подобається діткам. Зазвичай вона використовується разом із дзвіночком, але строгих обмежень немає. Окремі класи обирають стрічки з медалями.

Популярні моделі стрічок першокласнику

Купити їх сьогодні можна на будь-який смак та колір (у буквальному розумінні). Якщо років 10 тому на ринку був представлений обмежений перелік моделей – переважно сині для хлопчиків та червоні для дівчаток – то сьогодні вибір варіантів величезний. Це можуть бути червоні, білі, сині, смарагдові та інші кольорові стрічки з написами та без, із декором золотом, сріблом. Вироби з шовку гарно струмують, ошатно виглядають, не мнуться. Їх складно порвати – наприклад, шпилькою від дзвіночка. Глажка не обов’язкова. Довжина вимірюється см і вказується в описах до товарів в інтернет-магазині.

При виборі враховуйте:

  • Особисті переваги.
  • Побажання до дизайну, кольору.
  • Необхідність замовлення іменного друку.
  • Оптимальну довжину з урахуванням зростання першокласників.
  • Вимоги адміністрації школи.

Постачальники пропонують широкий вибір моделей, у тренді зараз патріотичне жовто-синє забарвлення. Заздалегідь уточнюйте умови замовлення у потрібне місто, способи відправлення та оплати. Стрічки для першокласників купують великим або дрібним оптом, тому потрібно узгодити необхідну кількість виробів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту