Праймер для нігтів: для чого потрібен? Як правильно застосовувати

Праймер для нігтів – це рідина, завдання якої ретельно знежирити, очистити і висушити нігтьову пластину. При цьому не пошкодити її і не завдаючи шкоди глибшим шарам, що відповідають за здоров’я нігтя. Це основна база для нанесення гель-лаку або нарощування. Якщо ви помітили, що, незважаючи на правильно зроблений манікюр, він відколюється або кришиться, безперечно варто купити праймер для нігтів. Цим засобом користуються як професійні нейл-стилісти, так і майстер, який робить манікюр у домашніх умовах.

Для чого використовується праймер для нігтів

Це спеціальний манікюрний засіб, що використовується для обробки і зміцнення верхнього шару нігтьової пластини. Він прозорий та рідкий. Праймер підвищує адгезію використовуючи гель-лак, та акрил. Не створює шар помітного покриття, не потребує сушки в лампі, оскільки протягом хвилини висихає самостійно. Звичайно, його застосування не є необхідністю, і багато жінок обходяться без нього. Однак, якщо ви раніше не пробували використовувати праймер для нігтів і ставите собі питання, чому ваш манікюр починає швидко відшаровуватися, є на це відповідь. Використовуйте у своїй роботі цей продукт, і ваша проблема буде вирішена!

Як правильно використовувати праймер для нігтів

Праймер для нігтів обов’язково присутній у робочому арсеналі у кожного nail-стиліста. Більше того, у людей, які професійно займаються манікюром, є обидва види праймерів – кислотні та безкислотні, адже ніколи не знаєш, з якою пластиною матимеш справу. Кожен тип має свої особливості застосування. Обидва відмінно готують нігті до моделювання.

  1. Безкислотний праймер

Найбезпечніший засіб, його ще називають «ультрабонд». Схожий на двосторонній скотч. У його склад не входять хімічні кислоті та інші шкідливі сполуки, що впливають на рівень pH. Наноситься він тонким шаром на матовий, очищений від пилу і знежирений ніготь. Залишає липкий шар на його поверхні. використовуючи безкислотний праймер, можна відразу наносити базу, гель-лак або акрил. Висихає на відкритому повітрі за 1 хвилину. Є ідеальним варіантом для дівчат з тонкими і чутливими нігтьовими пластинами. Безкислотна основа використовується для біолаку, шелаку. Не підходить для акрилових нігтів.

2. Кислотний праймер

Багато модниць відмовляються від його використання, вважаючи, що вміст метакрилу негативно позначиться на зовнішньому вигляді та здоров’ї нігтьової пластини. Це хибна думка, адже відсотковий вміст кислоти в речовині настільки низький, що вона не може завдати істотної шкоди нігтям. Навпаки, праймер захищає вже зношені моделюванням і шліфуванням нігтьові пластини. Наноситься шар засобу на попередньо очищений від пилу і знежирений ніготь, не торкаючись кутикули. Цей матеріал має просохнути, перш ніж нанести зверху інший продукт. Після просушування нігтьова пластина стане сухою і матовою, і можна наносити гель або акрил. Кислотний праймер має більший об’єм пляшечки в 15 мл і швидкий час висихання – всього 20 секунд.

Праймер для нігтів: для чого потрібен? Як правильно застосовувати

Праймер для нігтів і поєднання з іншими матеріалами

Багатьох майстрів з нарощування цікавить питання: чи обов’язково застосовувати все разом (праймер, знежирювач і дегідратор) перед нанесенням лаку? Засіб не сприяє дезінфекції нігтьові пластини і не виводить з неї надлишкову вологу. Зважаючи на це, досвідчені майстри дозволяють використовувати його в поєднанні з іншими манікюрними засобами, такими як знежирювач, дезінфектор та дегідратор. Але обов’язковим поєднання з іншими матеріалами не є. Застосування кількох засобів потрібне тільки в складних випадках з проблемними нігтями, щоб уникнути їхнього поділу на шари. У таких випадках праймер може надати зайвий хімічний вплив, що погано позначиться на стані нігтя.

Наостанок. Якщо ви хочете, щоб база гель-лаку відмінно лягла і добре «зчепилася» з нігтями, то перед нанесенням бази треба обробити нігті праймером. Він виступає своєрідною сполучною ланкою між гладкою та еластичною нігтьовою пластиною і декоративним покриттям. Найголовніше, на що слід звернути увагу під час вибору засобу, це вміст кислоти в складі. Кислотний праймер (acid based) на 80% складається з метакрилової кислоти і за неправильного використання може спричинити опік шкіри та пошкодити структуру нігтьової пластини. Тому він призначений для професійного використання. Для нанесення гель-лаку в домашніх умовах підходить безкислотний праймер (Free Acid), який лише тимчасово змінює рН-баланс нігтьової пластини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту