Помилки, які ви можете робити, готуючи гриби

Гриби — це смачний овоч для приготування супів, пасерування макаронних виробів або заміни м’яса на ситний рослинний бургер. Але улюблений гриб може легко зіпсувати блюдо, а не покращити його, якщо не приготувати належним чином. Ось чотири помилки, яких ви захочете уникати, щоб отримати смачні гриби, від неправильної підготовки до поганого поєднання інгредієнтів. Слід згадати, що доставка піци Львів може допомогти вам уникнути таких проблем, адже в MA PIZZA всі інгредієнти готуються за правилами та належним чином!

Помилки, які ви можете робити, готуючи гриби

Як пояснюють експерти, ось основні причини того, чому гриби виявилися несмачними:

  • соління відразу після розміщення на пательні;
  • недостатня кількість часу для приготування;
  • неправильне миття грибів;
  • недостатня кількість олії.

Солити відразу

«Додавання солі перед тим, як кинути гриби в каструлю або відразу після цього, витягне з них воду, змусить їх варитися в власних рідинах», – каже Софія Нортон, доктор наук. Це може призвести до отримання гумових і жорстких грибів зі слабким смаком. «Додайте сіль після того, як вони карамелізуються ближче до кінця приготування», — каже вона, що допоможе їм отримати смак і текстуру, які ви шукаєте.

Недостатньо довго готувати

«Для правильного приготування грибів на плиті потрібно більше тепла та часу, ніж більшість людей їм дає», — каже Нік Шмук, шеф-кухар і партнер Walden. «У грибах багато рідини, і справжній смак виявляється, коли ця рідина звариться. Будьте обережні, не переварюйте, але дайте їм достатньо часу, щоб випустити весь сік у процесі приготування», — він каже. Це буде дуже очевидно, коли вони більше не виділяють рідину. І після цього ви можете отримати смачну карамелізацію, якщо приготувати їх ще кілька хвилин.

Не мити їх належним чином

Неправильне миття грибів може зробити їх мокрими, каже Шмук. “Деякі види грибів вимагають миття, але гриби швидко вбирають воду і стають мокрими”, – каже він. «Завжди мийте гриби цілими, ніколи не нарізавши. І спочатку наповніть миску водою, потім замочіть гриби і швидко промийте, вони не повинні бути у воді більше 10-15 секунд», — каже він. Після цього викладіть їх на деко, застелене паперовими рушниками, на годину, щоб вони знову висохли.

Радимо вам звернутися до спеціалістів з https://mapizza.com.ua/ щоб отримати піцу з правильно та смачно приготованими грибами!

Невикористання достатньої кількості олії

Гриби вбирають все, тому на початку їм часто потрібно багато масла, каже Шмук. Розігрійте сковороду, потім налийте олію та викладіть гриби. «Додайте більше олії, поки на сковороді не залишиться невелика кількість. Через кілька хвилин ваша сковорода, ймовірно, буде наповнена грибним соком», — каже він. «Продовжуйте готувати гриби, поки весь сік не випарується, до цього моменту з грибів повернеться трохи олії, і ви насправді карамелізуєте їх, це та частина, яка справді створює аромат», — каже він. Якщо ви любите, додайте трохи вершкового масла та гілочку чебрецю в останню хвилину приготування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *