Покупка авто із США: головні моменти

Хочете купити авто з США? Тоді вам в обов’язковому порядку потрібно ознакомитись із цим текстом. Ми зібрали головні етапи та рекомендації, які дозволять вам стати власником шикарної автівки із економією до 75% від вартості. Про особливості покупки автомобілю на аукціоні додатково розповіли експерти, які займаються викупом машин.

Шукайте авто на аукціоні

Оптимальний варіант – купити авто з Америки на спеціальному автомобільному аукціоні. Їх на континенті (окрім Штатів, варто розглядати ще Канаду) декілька, але найпопулярніших два – Copart та  IAAI. На них потрапляють за рішенням суду автомобілі, конфісковані у компаній та приватних осіб в результаті проходження процедури банкрутство. Тобто вони в жодному разі не крадені, не затоплені і переважно нові. Організацією таких аукціонів займаються органи влади. Вони також проводять технічну експерту усіх транспортних засобів, ця інформація представлені в описі до лоту. 

Заздалегідь розрахуйте витрати. Перша група – це транспортні. Доставка авто з США здійснюється морем. Тому потрібно спочатку доправити машину до порту, а потім оплатити послуги морського трансконтинентального перевізника. Навряд чи ви вирішите самому їхати в Америку, аби контролювати всі ці процеси – рахунки за авіабілети зроблять покупку не рентабельною. Тому потрібно довіритись логістичним компаніям, які готові організувати доставку під ключ. Попередньо вивчіть різні пропозиції і оберіть транспортну компанію із найнижчими тарифами. 

При ввозі в Україну потрібно сплатити податки, і це доволі серйозна сума – більше 10% від загальної вартості. Сума мита залежить від року випуску, потужності двигуна та інших факторів. Точно визначити суму допоможе спеціальний калькулятор розмитнення авто. Він дуже простий, ви легко розберетесь, куди вводити дані, щоб розрахувати точну суму усіх обов’язкових митних та податкових платежів. 

Зверніться за допомогою до експертів 

Можна зробити це ще легше, звернувшись за допомогою в компанію Car Hunter. Вона вже тривалий час займається ввезенням американських автомобілів в Україну та їх викупом на аукціонах, а контакти та досвід у цій сфері значать дуже багато. Разом із спеціалістами ви швидше знайдете потрібну модель за ще менші кошти, а консультанти візьмуть на себе весь клопіт із транспортування та митного оформлення. А головне, в кінцевому рахунку це обійдеться навіть дешевше! Більше інформації про особливості і переваги покупки американських авто та умови роботи компанії Car Hunter ви знайдете на її офіційному сайті. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту