Чому важливо регулярно обслуговувати вантажівки?

Не всі власники автопарку усвідомлюють, наскільки важливо здійснювати регулярне технічне обслуговування вантажівок. Оскільки при обслуговуванні використовуються лише якісні запчастини, такі як ресори на рено мастер 2, це може мати позитивний вплив на експлуатацію ваших вантажівок. Читайте далі, щоб дізнатися деякі інші переваги.

Ви можете зменшити витрати на ремонт вантажівок

Ремонт неминучий при управлінні автопарком. З іншого боку, регулярний дрібний ремонт в довгостроковій перспективі обійдеться набагато дешевше, ніж капітальний ремонт. Технічне обслуговування вантажівок повинно проводитися на регулярній основі, щоб гарантувати, що будь-які незначні проблеми вирішуються швидко. Якщо цього не робити, може знадобитися ефективний ремонт, наприклад, заміна всього двигуна, через багаторічне нехтування, що буде дорого коштувати.

Крім технічного обслуговування, транспортні засоби несуть різноманітні витрати. Прикладами цього є паливо та страхування. Підтримання вантажівки в максимально можливому стані допомагає забезпечити збереження її вартості та більш ефективну роботу.

Доглянуті транспортні засоби також з меншою ймовірністю потраплять в аварію, і ці вантажівки будуть більш придатними до експлуатації та безпечнішими в управлінні. Заміна транспортного засобу, втрати при доставці, медичне лікування, судові витрати та збільшення страхових тарифів – це все витрати, які можуть бути понесені внаслідок аварії. Регулярно витрачаючи невеликі суми на технічне обслуговування та якісні запчастини для вантажівок https://ressormarket.ua/catalog/ResoriFordResori-Ford-Transit-Connect/367 ви можете запобігти накопиченню більш значних експлуатаційних витрат.

Ви можете підвищити безпеку вантажівок

Пріоритетом будь-якого менеджера з логістики має бути безпека водія. Безпечніше експлуатувати вантажівку, яка пройшла регулярне технічне обслуговування і підтримується у відмінному дорожньому стані, і ймовірність виникнення механічних несправностей буде нижчою.

Хорошим прикладом є регулярна перевірка шин, щоб переконатися, що вони відповідають вимогам придатності до експлуатації. Зношені шини можуть легко створити аварійну ситуацію під час руху, наражаючи водія на небезпеку.

Підвищення безпеки також впливає на задоволення водія від керування автомобілем. Водії вважають за краще не турбуватися про свою безпеку або стан своєї вантажівки. Технічне обслуговування вантажівок дозволяє працівникам відчувати себе більш невимушено і компетентно за кермом.

Транспортні засоби повинні бути безпечними для поліпшення корпоративних операцій, але вони також повинні відповідати суворим нормативним критеріям. У більшості країн є регуляторні органи, які здійснюють нагляд за безпекою вантажівок і водіїв, і компанії, що мають автопарки, повинні дотримуватися суворих вимог до технічного обслуговування, встановлених цими організаціями.

Якщо ви не задовольняєте їхні вимоги, вам доведеться проводити ремонт і коригування вашого автопарку, а це може призвести до непотрібних витрат. Крім того, від вас вимагатимуть відсторонити ваші вантажівки від доріг, доки вони не будуть відповідати вимогам законодавства. Підтримання відповідності транспортних засобів вимогам законодавства, безумовно, має важливе значення для безпеки водіїв.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мова сайту